0
šipka vlevoZpět: Katalog produktů

Frekvenční měniče

Nabízíme špičkové frekvenční měniče SINAMICS společnosti SIEMENS, které jednoduše a efektivně vyřeší jakoukoliv individuální aplikaci pohonné jednotky, bez ohledu na to, zdali se využívá nízké, vysoké nebo stejnosměrné napětí.

Frekvenční měniče slouží k regulaci otáček elektromotorů a umožňují přesné řízení rychlosti a točivého momentu pohonu. Veškeré součásti pohonu dokonale spolupracují. Měniče, elektromotory a řídicí systémy společnosti SIEMENS mohou být rychle a snadno integrovány jak do pohonného ústrojí, tak do již existujících automatizačních řešení. Jednoduše vyberete příslušné komponenty pohonu a spustíte uvedení vašeho pohonného systému do provozu.

Široké spektrum měničů SINAMICS vám vždy poskytne přesně to řešení, které potřebujete. Pro každou aplikaci, různé výkonové parametry a jakékoliv vaše požadavky si můžete vybrat optimální měnič z našeho portfolia.
 

Zobrazit podle typu použití

Měniče dle použití

Optimální měnič pro jakoukoliv aplikaci

Čerpání, ventilace, stlačování plynů

Čerpání, ventilace, stlačování plynů

Jednotky SINAMICS podporují soustavný a energeticky efektivní provoz čerpadel, ventilátorů a kompresorů, ať už pracují trvale nebo vyžadují chování s vysokou dynamikou.

Výhodami jsou zejména precizní regulace průtoku, krátké doby odezvy a nevyskytující se škodlivé úrovně vibrací a kavitace.

Nastavení polohy

Nastavení polohy

Zaměřeno na vysokou dynamiku a přesnost. Jednotky SINAMICS zaručují přesné polohování jednotlivých os.

Dále umožňují, aby bylo několik os interpolováno koordinovaně, jak je například požadováno ve složitých robotických aplikacích.

Přesouvání

Přesouvání

Energeticky efektivní a robustní řešení pro technologie válečkových nebo řetězových dopravníků.

Dále pro zvedací zařízení a výtahy, pro zakladače a manipulační stroje, u nichž je požadováno chování s vysokou dynamikou. Bezpečnostní funkce Safety Integrated jsou vždy integrovány.

Zpracování

Zpracování

Pohony SINAMICS jsou ideálním řešením pro neustále běžící procesy vyžadující vysokou rychlost a přesnost momentu.

Lze je využít například pro extrudéry, odstředivky, míchačky a všechny typy výrobních strojů – řízení pohybů, izochronní komunikace a funkce Safety Integrated.

Obrábění

Obrábění

SINAMICS je dokonalým pohonem pro všechny aplikace v oblasti zpracování materiálů.

Kdykoli jsou pro soustružení, frézování, vrtání a řezání potřeba vysokorychlostní vřetena nebo interpolační a pomocné osy. Pohony hrají rozhodující roli, když chcete dosáhnout vysoké produktivity, rychlé adaptability a minimálního času pro seřizování.

Produktová řada SINAMICS – vysvětlivky

Měniče pro standardní aplikace

Měniče pro servopohony

Měniče pro aplikace s vysokými výkony

Distribuované měniče

Měniče pro specifické oblasti

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit s výběrem vhodného typu frekvenčního měniče, nebo rovnou objednat? Zavolejte nám nebo napište email ! Rádi vám poradíme.