0
cs
šipka vlevoZpět: Katalog produktů

Softstartéry

Volte pozvolný rozběh! Použití softstartérů je optimální alternativou, nejsou-li přímý rozběh nebo rozběh hvězda-trojúhelník vhodným řešením.

Volte pozvolný rozběh! Použití softstartérů je optimální alternativou, nejsou-li přímý rozběh nebo rozběh hvězda-trojúhelník vhodným řešením. Mechanické rázy na stroji nebo pokles napětí v napájecí síti působí problémy, vyžadují častější údržbu a zkracují životnost strojního zařízení.

Oproti frekvenčním měničům nepoužívají změnu frekvence napětí, a neumožňují proto regulaci otáček elektromotorů. Díky jednoduchosti provedení, jsou ale výrazně levnější než měniče.

High Performance

High Performance

Díky komplexní výbavě hravě zvládnou softstartéry SIRIUS 3RW55 také těžké rozběhy a pozvolné doběhy nebo brzdění. Integrované snadno parametrovatelné funkce jako např. čištění/proplach nebo doběh čerpadla, automatická parametrizace nebo condition monitoring podporují bezproblémový provoz zařízení a šetří uživateli čas a náklady. Sofstartéry SIRIUS 3RW55 Failsafe s bezpečnostní řídicí funkcí Safe Torque Off (STO) zjednoduší realizaci funkční bezpečnosti strojních zařízení.

General Performance

General Performance

Softstartéry SIRIUS 3RW52 jsou ideální alternativou spouštěčů hvězda-trojúhelník. Jeho víceúčelovost je schopna zajistit všechny druhy spouštění až po středně těžké rozběhy.

Basic Performance

Basic Performance

Díky velmi kompaktní konstrukci jsou softstartéry SIRIUS 3RW30/40/50 ideálním řešením pro spouštění motorů ve standardních aplikacích.

Starter Kit "High Performance"

Starter Kit

Vyzkoušejte sofstartéry SIRIUS 3RW55 a přesvědčete se, jak jednoduché je uvedení do provozu. Software SIRIUS Soft Starter ES zkrátí uvádění do provozu, usnadní parametrizaci, monitorování a diagnostiku v případě servisního zásahu. Parametry přístroje 3RW55 se nastavují na PC, které je se softstartérem propojeno standardním ethernetovým kabelem.

Simulační Tool

Lokalizovaný simulační tool pro softstartéry (STS) vám pomůže zvolit vhodný softstartér podle parametrů motoru, zátěže motoru a četnosti spouštění, přitom zohlední požadavky vaší aplikace. Instalace a používání zdarma je možné na PC, mobilním telefonu nebo tabletu.

Zvolený softstartér můžete vložit do nákupního koše v Siemens Industry Mall a objednat.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit s výběrem vhodného typu frekvenčního měniče, nebo rovnou objednat? Zavolejte nám nebo napište email ! Rádi vám poradíme.

Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací